Vinn en personlig almanakk

// i samarbeid med personlig almanakk

Heisann!

N kommer det en aldri s liten overraskelse til dere! N nr det gr mot juletider og hektisk hverdag er det kanskje litt vanskelig holde styr p alle planene man har.. S hvis du ikke har helt kontroll p alt som skjer rundt deg, er kanskje en personlig almanakk det du trenger?
S i samarbeid med personlig almanakk er jeg heldig som fr dele ut en til dere kjre lesere der ute.

Personlig almanakk er en genial nettside hvor du kan designe din egen almanakk akkurat slik du nsker, og den gjr hverdagen din en smule mer spennende! Du kan velge mellom veggalmanakk, notatbok eller en helt vanlig almanakk.. Mellom ulike strrelser, farger, mnstre eller du kan lage din helt egne unike forside.
Du str egentlig fritt til hvordan du vil den skal se ut, og det er med andre ord super enkelt!


Her kan dere se min personlige almanakk!


Det eneste du trenger gjre for vre med i trekningen er:
Lik personlig almanakk p facebook HER
Lik dette innlegget via facebook (du finner en liker-knapp nederst i innlegget)
Kommenter innlegget med fullt navn + mail-adresse, slik jeg fr kontaktet deg hvis du er den heldige vinneren

Hper mange melder seg p! S trekker jeg vinneren p fredag. Ha en fantastisk dag, vi snakkes.
(du kan ogs finne de p snachat pers_almanakk, hvor du fr unike tilbud og innhold)

Kamilla Dlplads

01.12.2014 kl.10:35

Likt og likt :)

Kdolplads@gmail.com

Kamilla Dlplads
themom

01.12.2014 kl.10:37

jeg er med :D
Anja Jrgensen

01.12.2014 kl.10:46

Anja Jrgensen

anjajorgensen@hotmail.no
Marlen Erlandsen

01.12.2014 kl.10:50

Marlen_erlandsen_98@hotmail.com

Marlen Erlandsen Pedersen
Martha Myklebust

01.12.2014 kl.11:03

Martha Myklebust

marthamyklebust@outlook.com
OSLOFRU

01.12.2014 kl.11:12

Hoppas du fr en fin start p veckan! :)
Julia Marie

01.12.2014 kl.11:22

Juliamrblogg@hotmail.com
Keths!

01.12.2014 kl.11:23

Jeg er med ! Jeg har likt innlegget, og liker selvfgelig facebooksiden til personligalmanakk! Keth Sande, kethmh@hotmail.com
may-wenche hillestad

01.12.2014 kl.13:14

Jeg er med :D

may-wenche@hotmail.com
Christina

01.12.2014 kl.13:14

jeg er med !

christina_jahren@live.no

Christina Jahren
Therese Brthen<3

01.12.2014 kl.13:23

Likt og delt, jeg er med :D Ha en herlig mandag videre!
Stine Pruglhei Hagen

01.12.2014 kl.14:49

er med :)

Stinepruglhei@gmail.com
Snippen

01.12.2014 kl.15:19

likt siden og innlegget! :D er med :)
Hanna Sandsdalen

01.12.2014 kl.15:28

Hadde vrt s kjekt vinne :D

hanna@sandsdalen.net
Hannabananna

01.12.2014 kl.15:41

jeg er med! hanna-k-e@hotmail.com :)
Lena

01.12.2014 kl.16:02

Lena Aalvik Karlsen

lena.vik.99@hotmail.com
Marita Krangnes

01.12.2014 kl.16:06

Jeg slenger meg p :)
Litamarie Bekkhus Winther

01.12.2014 kl.16:11

Lita Marie Winther, litamarie@spicyvanilla.no :)
Silje

01.12.2014 kl.16:46

Likt og likt! Siljemenne@gmail.com
Jeg er med! (:

Elouis Hagen, elouis.hagen@gmail.com.
Sandra Pedersen

01.12.2014 kl.19:24

Likt og likt! :D

Sandra Pedersen / pedersen.sandra@hotmail.com
Benedikte solum

01.12.2014 kl.22:33

dikta999@hotmail.no / Bendikte solum.

01.12.2014 kl.22:41

Done :)

Celina Jeanine Smelien

celinajeanine@outlook.com
Marcela Constanza

02.12.2014 kl.14:13

jeg er med

marcela_snuppa@hotmail.no
Anja

02.12.2014 kl.14:23

er med

anjaemilie1997@hotmail.com
Jeanett Hensel

02.12.2014 kl.14:55

jeg er med :)

Jeanett Hensel

jeanett_hensel_1997@hotmail.com
Annika Holmvik

03.12.2014 kl.16:00

Jeg er med! Har likt siden til personlig almalakk, og likt innlegget.

Annika Holmvik, annikaholmvik@icloud.com
Janne Ettestad Skogli

03.12.2014 kl.16:11

den var fin,det hadde vrt kjekt! Jeg er med :)

Janne Ettestad Skogli, jannees96@hotmail.com
Maja Eklund

03.12.2014 kl.17:46

jeg er med :)
Monica's Verden

03.12.2014 kl.18:36

Jeg prver lykken :)

Har likt Personlig Almanakk p Facebook lenge :)

Har delt dette innlegget og likt det.

Krysser fingrene da jeg virkelig virkelig nsker meg en ny almanakk.

Ha en fin adventstid videre.

Hilsen fra Monica Karin Schulz

canim_monica@hotmail.com
Camilla Marita Bertelsen

04.12.2014 kl.19:35

h, for en fin premie !:D nsker meg virkelig en slik almanakk! S da prver jeg lykken :)

Ha en super kveld videre.

- Camilla :)
Martine Nylkken

04.12.2014 kl.20:13

Martine Nylkken

nylokken99@hotmail.com
Julia Marie

05.12.2014 kl.19:06

jeg er med

juliamrblogg@hotmail.com
Skriv en ny kommentar
hits